Wirtualne biuro Poznań – zasady działania

Chciałbyś rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, jednak na myśl o wysokich kosztach czujesz się gorzej? Wiemy, jak znacząco ograniczyć te koszty! Mam na myśli wydatki związane z siedzibą firmy. Zastanawiasz się czy wirtualne biuro Poznań jest Ci potrzebne? To usługa, która polega na „wypożyczeniu” adresu. Twoja firma potrzebuje siedziby. No dobrze, możesz sobie pomyśleć, aby zarejestrować działalności na adres domowy. Jednakże czy na pewno jest to tak dobre rozwiązanie, jak początkowo Ci się wydaje? W naszej opinii to szkodliwe łączenie życia prywatnego z zawodowym. W przypadku kontroli organów państwowych, np. pracowników Urzędu Skarbowego, cała procedura zostanie przeprowadzona w Twoim domu. Jednakże zgłaszając się do Nas i nawiązując współpracę, masz prawo używania adresu wirtualnego biura jako adresu siedziby. Otrzymujesz więc fizyczny adres, dzięki czemu w razie kontroli – zostanie ona przeprowadzona w biurze, a nie Twojej prywatnej przestrzeni. Przeczytaj niniejszy artykuł, aby poznać inne udogodnienia, jakie oferuje wirtualne biuro Poznań.

Zadzwoń, przyjdź lub napisz do nas – kontakt

Porozmawiajmy, omówmy potrzeby i możliwości. Ustalmy warunki i zawrzyjmy owocną współpracę.

Do kogo wirtualne biuro Poznań kieruje swoje usługi?

Niezależnie od tego, jaki charakter działalności gospodarczej przyjęła Twoja firma, u nas znajdziesz dla siebie miejsce! Wirtualne biuro Poznań to miejsce przeznaczone zarówno dla osób, które uprawiają wolny zawód bądź świadczą usługi online, jak i dla tych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Wynajem wirtualnego biura to również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cyklicznie, lecz rzadko spotykają się ze swoimi kontrahentami. W takiej sytuacji wynajęcie do tego osobnej przestrzeni jest zupełnie nieopłacalne. Jednakże wirtualne biuro Poznań dysponuje również salami konferencyjnymi i biurami, w których przeprowadzenie spotkań nie będzie żadnym problemem. Adresy wirtualne wybierają więc mali i średni przedsiębiorcy. Jest to także doskonały wariant dla przedsiębiorstw zagranicznych, które rozpoczynają ekspansję na rynkach obcych. Z tego powodu warto, abyś zapoznał się z ofertą i upewnił się w przekonaniu, że to właściwe rozwiązanie!

Różnorodność usług

Poza wspomnianymi wyżej udogodnieniami, masz również możliwość prowadzenia pełnej korespondencji za pośrednictwem biura. Nasi pracownicy odbiorą Twoje listy, a także – jeśli chcesz – zeskanują je dla Ciebie, byś od razu wiedział czego dotyczą i nie musiał fatygować się do siedziby biura. Ponadto wirtualne biuro Poznań znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta. Wszelkie formalności możesz załatwić ,,przy okazji’’, zajmując się innymi sprawami w centrum. Podsumowując, w zależności od wybranej oferty otrzymujesz:

  • obsługę poczty przychodzącej,
  • adres do korespondencji,
  • adres do rejestracji firmy,
  • przestrzeń biurową,
  • powiadomienia o poczcie,
  • możliwość organizacji spotkań z klientami w siedzibie wirtualnego biura,
  • możliwość wykonywania innych czynności biurowych (skanowania, drukowania).

Zadzwoń, przyjdź lub napisz do nas – kontakt

Porozmawiajmy, omówmy potrzeby i możliwości. Ustalmy warunki i zawrzyjmy owocną współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *